Zeepzot – zelf zeep maken
Tijdens de workshop leer je de zeep maken via de trage, koude proces methode en gebruiken we “rest” ingrediënten zoals koffiegruis en bierdraf! Deze specialere ingrediënten zijn perfect herbruikbaar om er een zalige scrub van te maken. Tijdens deze workshop toont Layla Cornelissen van Zeepzot je stap voor stap hoe je dat aanpakt.
Geen enkele ervaring met zeepmaken is vereist.
Kies van kledij iets met lange mouwen, die gemakkelijk zit en vuil mag worden of neem een short mee. Zeep moet 4 weken uitdrogen alvorens ze klaar is voor gebruik. Nadien kunnen de zepen opgehaald worden op de locatie.
De volledige kostprijs van de workshop is €50. Na afloop krijg je 4 stukken vegan & natuurlijke zeep met lokale ingrediënten uit Roeselare en een receptenbundel.
Indien men zonder verwittigen niet aanwezig is, kan de workshop niet terugbetaald worden (48u op voorhand). De workshop duurt zo’n 2u.
Inschrijven kan allen via deze link.